Minulé udalosti

Náhradníci skupina G

Ak ste pohybový program v CAA už v minulosti absolvovali a máte záujem byť evidovaný ako náhradník, registrovať sa môžete do skupiny G. V prípade uvoľnenia kapacít budete obratom kontaktovaný mailom alebo telefonicky. Prosíme, v poznámke registračného formulára uveďte preferenciu dní cvičenia (pondelok a streda, resp. utorok a štvrtok). Ďakujeme!  

Náhradníci skupina F

Ak ste pohybový program v CAA ešte neabsolvovali a máte záujem byť evidovaný ako náhradník, registrovať sa môžete do skupiny F. V prípade uvoľnenia kapacít budete obratom kontaktovaný mailom alebo telefonicky. Prosíme, v poznámke registračného formulára uveďte preferenciu dní cvičenia (pondelok a streda, resp. utorok a štvrtok). Ďakujeme!  

Pohybový program skupina E

Ak ste pohybový program v CAA už v minulosti absolvovali, registrovať sa môžete do skupiny E. Trvanie programu: 14.6.2022 – 18.8.2022 10-týždňový Program prevencie a podpory zdravia seniorov obsahuje cvičenie v 4-členných skupinách, 2 x týždenne v trvaní 60 minút, podľa inovatívnej koncepcie na suchu aj v bazéne. V prvom a poslednom týždni sú zaradené prednášky, …

Pohybový program skupina E Read More »

Návrat hore
Skip to content